«Остерігайтеся котів» та поліпшуйте собі настрій!

Жиль ЛегардиньеВід французьких авторів можна очікувати всього. Ніколи не знаєш, що ховається під назвою… Чи легкий та веселий роман, чи серйозне глибоке оповідання, чи навіть історія з елементами трилеру. Так і було у мене з книгою «Остерігайтеся котів» Жіля Леґардіньє. Назва – інтригуюча, синопсис – звичайний, а під обкладинкою – неймовірно веселий роман.

 

Сюжет: Жулі бачить нове ім’я на поштовій скринці у своєму домі, дуже незвичайне ім’я, яке, на її думку, може ховати дещо так само незвичайне. Тепер її головне завдання – дізнатися, хто власник цього імені. Для цього вона використає всі можливі та неможливі засоби. І хто знає, чим закінчиться її розслідування…

 

остерігайтесь котівГоловна героїня – звичайна дівчина з неперевершеним почуттям гумору, з яким вона спілкується сама з собою. Її шалені ідеї, неймовірна уява та схильність до пригод робить її життя трішки не таким звичайним, як у всіх інших. Але дуже цікавим для читача. Жулі, наша чудова героїня, має таку розвинену уяву, що може перевершити все. І це головний козир автора. До речі, зазначимо, книгу написав чоловік, але вона про жінок, про їх внутрішній світ, невпевненість, жагу до досягнення мети та віру у кохання.

 

«Дивні вони, ці хлопці. Інколи з нічого розігрують такі історії, а потім перетворюються на пухнастих тваринок. У когось є інструкція з використання?»

 

«Пихатий боягуз і зрадник! Скинув всю відповідальність на мене. А мені начхати, у мене туфлі без підборів і запасний вихід недалеко».

 

Знаєте, це книга, яку я обов’язково прочитаю ще раз. Тому що вона подарувала мені стільки сміху та посмішок, скільки ні одна книга, мабуть, ще не дарувала (принаймні, я так і не змогла згадати). Тому моя вам порада: читайте «Остерігайтесь котів», коли сумно, коли осінь, коли здається, що ви поступили безглуздо, коли не вистачає сил йти далі, та коли просто хочеться читати.

Від видавництва «Віват»

«Остерігайтеся котів» та поліпшуйте собі настрій! обновлено: Январь 23, 2018 автором: Karina

Итак, меня зовут Карина. Если кратко: читательница, писательница и путешественница. Люблю французскую музыку, язык и (куда уж без него) кино. А еще путешествия, легенды и необычные истории. Исключительно французские (ну почти). Стараюсь находить все самое интересное о Франции, ее городах и обычаях. Иногда практикую французскую кухню (если готовка не занимает больше 4х часов), обожаю книги Николь де Бюрон (и книги в целом) Добро пожаловать на сайт о Франции :)

Добавить комментарий

Наверх