«Два кроки назустріч» від Грема Сімсіона та Енн Буйст

Це книга-подорож, і не тільки у прямому, але і у переносному сенсі: подорож у пошуках себе.

Складно мені щось сказати про цю книгу. Насправді я її купила заради автора. Грем Сімсіон, автор смішних та оригінальних «Проект Розі» та «Ефект Розі» (останню у нас чомусь так і не переклади, цікаво чому?). Але ця книжка написана у соавторстві, і це логічно, бо дія йде від чоловіка та жінки. Від чоловіка і жінки, що вийшли на так звану паломницьку тропу (кожен зі своїми цілями, звичайно ж). Чи дійдуть вони до кінця? Чи знайдуть те, що шукають? Я б сказала так: можливо.

На шляху герої зустрінуть таких як і вони людей, що проходять цю стежку. Всі вони різні, але у всіх одна мета: дійти до кінця.

Книжка цікава, легко читається, але мені чогось не вистачало, чого саме — ще шукаю. Також вона сильно нагадує якусь іншу книжку про «подорож» чоловіка та жінки. Може, «Гора між нами»? .

«Два кроки назустріч» або тут теж трошки про Францію обновлено: Октябрь 25, 2019 автором: Karina

Итак, меня зовут Карина. Если кратко: читательница, писательница и путешественница. Люблю французскую музыку, язык и (куда уж без него) кино. А еще путешествия, легенды и необычные истории. Исключительно французские (ну почти). Стараюсь находить все самое интересное о Франции, ее городах и обычаях. Иногда практикую французскую кухню (если готовка не занимает больше 4х часов), обожаю книги Николь де Бюрон (и книги в целом) Добро пожаловать на сайт о Франции :)

Добавить комментарий

Наверх